Skip to content

Green Cell

Green Cell is a brand that produces high quality batteries, chargers and accessories for mobile devices, laptops, cables and other electronic devices. The brand's products are made of high-quality materials and comply with all quality and safety standards. Green Cell is known for its innovative technologies that guarantee longer battery life and faster device charging. The brand is popular among consumers looking for reliable and efficient products for their electronic devices.

  • Original price €7,61 - Original price €7,61
    Original price
    €7,61
    €7,61 - €7,61
    Current price €7,61

    Мълниеприемник Green Cell KABGC24 0,3 м Черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €7,61 - Original price €7,61
    Original price
    €7,61
    €7,61 - €7,61
    Current price €7,61
  • Original price €39,83 - Original price €39,83
    Original price
    €39,83
    €39,83 - €39,83
    Current price €39,83

    Батерия Green Cell HT03XL L11119-855 за HP 250 G7 G8 255 G7 G8 240 G7 G8 245 G7 G8 470 G7, HP 14 15 17, HP Pavilion 14 15

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Акумулаторна батерия Green Cell HT03XL L11119-855 за HP 250 G7 G8 255 G7 G8 240 G7 G8 245 G7 G8 470 G7, HP 14 15 17, HP Pavilion 14 15Дайте на лапт...

    View full details
    Original price €39,83 - Original price €39,83
    Original price
    €39,83
    €39,83 - €39,83
    Current price €39,83
  • Original price €53,12 - Original price €53,12
    Original price
    €53,12
    €53,12 - €53,12
    Current price €53,12

    Захранване за лаптоп GREEN CELL, PRO Charger / AC Adapter 20V 8.5A 170W for Lenovo Legion 5-15 15ARH05 15IMH05 17IMH05 Y530-15 Y540-15IRH Y540-17 Y720

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Модел:   AD117PИзходна мощност:     170WИзходно напрежение:    20V Ампер: 8,5 AЦвят: Черен Warranty 36 months Power ...

    View full details
    Original price €53,12 - Original price €53,12
    Original price
    €53,12
    €53,12 - €53,12
    Current price €53,12
  • Original price €3,98 - Original price €3,98
    Original price
    €3,98
    €3,98 - €3,98
    Current price €3,98

    Домашна батерия Green Cell XCR03 Батерия за еднократна употреба CR1620 литиева

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €3,98 - Original price €3,98
    Original price
    €3,98
    €3,98 - €3,98
    Current price €3,98
  • Original price €112,09 - Original price €112,09
    Original price
    €112,09
    €112,09 - €112,09
    Current price €112,09

    Непрекъсваемо токозахранващо устройство UPS Green Cell, 1000VA, 600W, Power Proof

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Green Cell 1000VA 600W Power Proof UPSНепрекъсваемото захранване (UPS) е устройство, предназначено да осигурява захранване, когато в дома или на ра...

    View full details
    Original price €112,09 - Original price €112,09
    Original price
    €112,09
    €112,09 - €112,09
    Current price €112,09
  • Original price €20,90 - Original price €20,90
    Original price
    €20,90
    €20,90 - €20,90
    Current price €20,90

    Green Cell AGM46 индустриална акумулаторна батерия Sealed Lead Acid (VRLA) 8000 mAh 12 V

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €20,90 - Original price €20,90
    Original price
    €20,90
    €20,90 - €20,90
    Current price €20,90
  • Original price €13,46 - Original price €13,46
    Original price
    €13,46
    €13,46 - €13,46
    Current price €13,46

    Зарядно за мобилни устройства Green Cell CAD33 Black Indoor

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €13,46 - Original price €13,46
    Original price
    €13,46
    €13,46 - €13,46
    Current price €13,46
  • Original price €258,67 - Original price €258,67
    Original price
    €258,67
    €258,67 - €258,67
    Current price €258,67

    Green Cell непрекъсваемо захранване (UPS) 2 kVA 1400 W 4 AC контакт(а)

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €258,67 - Original price €258,67
    Original price
    €258,67
    €258,67 - €258,67
    Current price €258,67
  • Original price €46,99 - Original price €46,99
    Original price
    €46,99
    €46,99 - €46,99
    Current price €46,99

    7в1 Хъб Green Cell Connect, 3x USB-A 3.1, HDMI, 4K, 60Hz, USB-C, PD 85W

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    GC Connect 7-in-1 HUB Adapter (3xUSB-A 3.1 HDMI 4K 60Hz USB-C PD 85W)Заменете USB-C порт с няколко липсващи порта. Адаптерът GC Connect 7-in-1 USB-...

    View full details
    Original price €46,99 - Original price €46,99
    Original price
    €46,99
    €46,99 - €46,99
    Current price €46,99
  • Original price €538,35 - Original price €538,35
    Original price
    €538,35
    €538,35 - €538,35
    Current price €538,35

    Green Cell UPS15 непрекъсваемо захранване (UPS) Двойно преобразуване (онлайн) 3 kVA 2700 W 6 AC изход(а)

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €538,35 - Original price €538,35
    Original price
    €538,35
    €538,35 - €538,35
    Current price €538,35
  • Original price €53,63 - Original price €53,63
    Original price
    €53,63
    €53,63 - €53,63
    Current price €53,63

    Green Cell AD100P захранващ адаптер/инвертор Вътрешен 180 W Черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €53,63 - Original price €53,63
    Original price
    €53,63
    €53,63 - €53,63
    Current price €53,63
  • Original price €9,16 - Original price €9,16
    Original price
    €9,16
    €9,16 - €9,16
    Current price €9,16

    Кабел Green Cell KABGC30, USB-C към USB-C, Power Delivery, 60W, QC 3.0, 1,2m

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Кабел Green Cell USB-C Type C KABGC30 Power Delivery 60W, QC 3.0, 1,2 м.Кабелът GC PowerStream USB-C - USB-C с дължина 120 см и поддръжка на бързо ...

    View full details
    Original price €9,16 - Original price €9,16
    Original price
    €9,16
    €9,16 - €9,16
    Current price €9,16
  • Original price €22,95 - Original price €22,95
    Original price
    €22,95
    €22,95 - €22,95
    Current price €22,95

    Green Cell AD16AP захранващ адаптер/инвертор за вътрешен 65 W черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €22,95 - Original price €22,95
    Original price
    €22,95
    €22,95 - €22,95
    Current price €22,95
  • Original price €22,95 - Original price €22,95
    Original price
    €22,95
    €22,95 - €22,95
    Current price €22,95

    Батерия за лаптоп GREEN CELL, VI04 HSTNN-LB6J for HP Pavilion 14 15 17 and HP Envy 14 15 17, 14.4V, 2200mAh

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)Цвят: ЧЕРЕН    Работно напрежение: 14.4V    Брой клетки: 4Капацитет: 2200mAh    Производител: Green Cell ...

    View full details
    Original price €22,95 - Original price €22,95
    Original price
    €22,95
    €22,95 - €22,95
    Current price €22,95
  • Original price €33,18 - Original price €33,18
    Original price
    €33,18
    €33,18 - €33,18
    Current price €33,18

    Батерия за лаптоп GREEN CELL, IBM Lenovo ThinkPad T410 T420 T510 T520 W510 Edge 14 15 E525, 10.8V, 4400mAh

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)Цвят: ЧЕРЕН    Работно напрежение: 10.8V    Брой клетки: 6Капацитет: 4400mAh    Производител: Green Cell ...

    View full details
    Original price €33,18 - Original price €33,18
    Original price
    €33,18
    €33,18 - €33,18
    Current price €33,18
  • Original price €184,69 - Original price €184,69
    Original price
    €184,69
    €184,69 - €184,69
    Current price €184,69

    Инвертор GREEN CELL 24V/1500W чиста синусоида

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобилПодходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео уст...

    View full details
    Original price €184,69 - Original price €184,69
    Original price
    €184,69
    €184,69 - €184,69
    Current price €184,69
  • Original price €50,56 - Original price €50,56
    Original price
    €50,56
    €50,56 - €50,56
    Current price €50,56

    Green Cell AD136P захранващ адаптер/инвертор Универсален 150 W черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €50,56 - Original price €50,56
    Original price
    €50,56
    €50,56 - €50,56
    Current price €50,56
  • Original price €46,90 - Original price €46,90
    Original price
    €46,90
    €46,90 - €46,90
    Current price €46,90

    Батерия за лаптоп GREEN CELL, ACER AC14B3K AC14B8K Aspire 5 A515 A517 R15 R5-571T LiIPo 15,2V 2100mAh

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Warranty 12 months Cells manufacturer Green Cell Voltage 15.2 V Number of cells 4 ...

    View full details
    Original price €46,90 - Original price €46,90
    Original price
    €46,90
    €46,90 - €46,90
    Current price €46,90
  • Original price €26,53 - Original price €26,53
    Original price
    €26,53
    €26,53 - €26,53
    Current price €26,53

    Green Cell AD21P захранващ адаптер/инвертор за вътрешен 90 W черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €26,53 - Original price €26,53
    Original price
    €26,53
    €26,53 - €26,53
    Current price €26,53
  • Original price €94,53 - Original price €94,53
    Original price
    €94,53
    €94,53 - €94,53
    Current price €94,53

    Батерия AGM VRLA Green Cell AGM21, 12V, 33Ah

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Акумулаторна батерия AGM VRLA Green Cell AGM21 12V 33Ah (за косачка за трева, скутер, лодка, инвалидна количка), която не се нуждае от поддръжка. А...

    View full details
    Original price €94,53 - Original price €94,53
    Original price
    €94,53
    €94,53 - €94,53
    Current price €94,53
  • Original price €23,97 - Original price €23,97
    Original price
    €23,97
    €23,97 - €23,97
    Current price €23,97

    Green Cell AD20P захранващ адаптер/инвертор за вътрешен 60 W черен

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €23,97 - Original price €23,97
    Original price
    €23,97
    €23,97 - €23,97
    Current price €23,97
  • Original price €59,77 - Original price €59,77
    Original price
    €59,77
    €59,77 - €59,77
    Current price €59,77

    Батерия за лаптоп Green Cell DE148

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Original price €59,77 - Original price €59,77
    Original price
    €59,77
    €59,77 - €59,77
    Current price €59,77
  • Original price €24,90 - Original price €24,90
    Original price
    €24,90
    €24,90 - €24,90
    Current price €24,90

    Батерия за лаптоп GREEN CELL, HP ProBook 640 645 650 655 G1 LB4X, 10.8V, 4400mAh

    Green cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)Цвят: ЧЕРЕН    Работно напрежение: 10.8V    Брой клетки: 6Капацитет: 4400mAh    Производител: Green Cell ...

    View full details
    Original price €24,90 - Original price €24,90
    Original price
    €24,90
    €24,90 - €24,90
    Current price €24,90
  • Original price €30,59 - Original price €30,59
    Original price
    €30,59
    €30,59 - €30,59
    Current price €30,59

    Адаптер Green Cell GC ChargeSource 5, 5xUSB, 52W

    Green Cell
    Изпращаме до 10 работни дни

    Зарядно устройство GC ChargeSource 5 5xUSB 52W с бързо зареждане Ultra Charge и Smart Charge.Зарядното устройство GC ChargeSource разполага с 5 вис...

    View full details
    Original price €30,59 - Original price €30,59
    Original price
    €30,59
    €30,59 - €30,59
    Current price €30,59

Compare products

{"one"=>"Select 2 or 3 items to compare", "other"=>"{{ count }} of 3 items selected"}

Select first item to compare

Select second item to compare

Select third item to compare

Compare