Монитор, LG 27GN60R-B, UltraGear, 27" IPS, AG, 1ms GtG, 144Hz, 1000:1, 350cd/m2, Full HD 1920x1080, NVIDIA G-SYNC, Radeon FreeSync, HDR 10, sRGB 99%, HDMI, DisplayPort, Reader Mode, Headphone out, Tilt, Black
LG
Original price
SKU KXG0069592
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
LG 27GN60R-B е ултра качествен 27-инчов гейминг монитор, който е перфектното допълнение към вашата бойна станция. Благодарение на технологията AMD FreeSync Premium геймърите могат да се насладят на безупречно плавно движение по време на игрите с висока разделителна способност и висока динамика. По този начин досадното накъсване и трептене на екрана е намалено значително. Отличната Full HD 1920x1080 резолюция на този монитор ви гарантира перфектни визуализации и картина, която е реална като света около вас. Този монитор разполага с IPS панел, който ви осигурява минимално остатъчно изображение и бързо време за реакция, което ви дава възможност да се наслаждавате на изцяло нова ефективност, когато играете любимите си игри. Свръхвисоката скорост от 144 Hz ви дава възможността да видите по-бързо следващия кадър и увеличава плавността на изображенията. В допълнение на тези невероятни характеристики, този монитор поддържа и HDR10 за едно подобрено визуално изживяване. Дисплеят на монитора ви осигурява безупречни изображения с изключително точни цветове, които ще превърнат виртуални свят в истинска реалност.
  • Display port: DisplayPort
  • DVI: -
  • Ethernet (RJ-45) порт: -
  • HDMI: HDMI
  • USB хъб: -
  • USB-C: -
  • VESA размер, mm: 100 x 100 mm
  • VGA: -
  • Web камера, MP: -
  • Вградени говорители: -
  • Вертикално завъртане: -
  • Вид на екрана: Flat
  • Време за реакция, ms: 1ms GtG
  • Гаранция: 36 месеца
  • Динамичен контраст: 1 000:1
  • Други: Flicker Safe, Reader Mode; HDR 10; Crosshair, OnScreen Control; Headphone out
  • Наклон: -5° ~ 15°
  • Последователно свързване: -
  • Размер на екрана, inch: 27" (68.58 cm)
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: 61.4 x 22.5 x 45.4 cm
  • Рамка: 3-Side Virtually Borderless Design
  • Регулиране на височина: -
  • Резолюция: 1920x1080
  • Сензорен дисплей: -
  • Статичен контраст: 1 000:1
  • Технология: LED
  • Тип на дисплея: Anti-Glare
  • Тип на матрицата: IPS
  • Тип синхронизация: FreeSync/G-Sync
  • Тунер: -
  • Хоризонтално завъртане: -
  • Цвят: Black
  • Честота на опресняване, Hz: 144Hz