SAMSUNG LS32AM700UU 31,5-инчов монитор VA UHD 3840x2160 16:9 250cd/m2 2xHDMI 1 USB-C 65W
SKU KXG0136410
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Description
SAMSUNG LS32AM700UU 31.5inch Monitor VA UHD 3840x2160 16:9 250cd/m2 2xHDMI 1 USB-C 65W
Manufacturer SAMSUNG
Manufacturer Part No LS32AM700UUXEN
Marketing Description
Product Features
  • Smart connectivity
  • Exceptional visual quality
  • Advanced display technology
  • Enhanced productivity features
  • Entertainment and gaming
General
Display Type LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix - Smart monitor
Energy Label QR Code URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/362963
Energy Class Class G
Energy Class (HDR) Class G
Energy Consumption per Year 70 kWh
Diagonal Size 32"
Built-in Devices USB 2.0 hub, 802.11a/b/g/n/ac network adapter, Bluetooth 4.2 adapter
USB Power Delivery 65 Watt
Panel Type VA
Aspect Ratio 16:9
Native Resolution 4K 3840 x 2160 at 60 Hz
Brightness 250 cd/m²
Contrast Ratio 3000:1
HDR Format HDR10
Colour Support 16.7 million colours
Response Time 8 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Backlight Technology LED backlight
Colour Black
Dimensions (WxDxH) 71.61 cm x 19.35 cm x 51.7 cm - with stand
Weight 6.5 kg
Audio
Type Speakers
Connectivity
Interfaces 2 x HDMI
USB-C (power up to 65W)
USB 2.0
Mechanical
Display Position Adjustments Tilt
Tilt Angle -2/+22
VESA Mounting Interface 100 x 100 mm
Miscellaneous
Included Accessories Remote control
Cables Included 1 x HDMI cable
Compliant Standards CEC
Security Slot Type Kensington security slot
Power
Input Voltage AC 120/230 V
Power Consumption (On mode) 48 W
Power Consumption SDR (On mode) 48 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode) 55 kWh/1000h
Power Consumption Stand by 0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode) 0.5 Watt
Dimensions & Weight
Without stand - width: 71.61 cm - depth: 4.18 cm - height: 42.45 cm - weight: 5.4 kg
Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width 84.2 cm
Shipping Depth 13.3 cm
Shipping Height 48.7 cm
Shipping Weight 8.3 kg
Environmental Parameters
Min Operating Temperature 10 °C
Max Operating Temperature 40 °C
Humidity Range Operating 10 - 80% (non-condensing)