Смарт телевизор Samsung TQ55S95FATXXC 4K Ultra HD 55" HDR OLED
Код KXG0291888
Избери период за изплащане и виж месечната вноска
Месечна вноска Обща сума за плащане ГПР Лихва Банка
Описание
  • Цвят: Черен
  • Характеристики:
    • Уеб сърфиране
    • ECO
    • Смарт телевизор
    • Електронно ръководство за програмата (EPG)
    • Apple AirPlay 2
    • Гласово насочване
    • Плосък екран
  • Връзки:
    • USB 2.0
    • RJ45
    • Ethernet LAN
    • CI+
    • CI+ 1.4 x 1
    • USB-A 3.2
    • HDMI x 4
  • Свързване:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Anynet+
    • Bluetooth 5.3
    • eARC
  • Класификация на енергия: G
  • Операционна система: Tizen
  • Съвместимост: Google Assistant
  • Мощност RMS: 70 W
  • Честота: 100 Hz
  • Смарт телевизор: да
  • Екран: 55"