Към съдържанието

Други компютърна периферия

Филтри (0)

лв.
лв.
  • Оригинална цена 246.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 246.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    246.90 лв. с ДДС
    246.90 лв. с ДДС - 246.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 246.90 лв. с ДДС

    Мрежов компонент, Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 12 месецаХ-ка 1: Media: Category 5e Unshielded Twisted Pair (UTP)Х-ка 2: Application: 1000BASE-TХ-ка 3: Connector type: RJ-45Х-ка 4: Max ...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 246.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 246.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    246.90 лв. с ДДС
    246.90 лв. с ДДС - 246.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 246.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 1,180.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 1,180.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    1,180.90 лв. с ДДС
    1,180.90 лв. с ДДС - 1,180.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 1,180.90 лв. с ДДС

    Мрежов компонент, Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 12 месецаХ-ка 1: 1 x 1000Base-LX/LH Interfaces/PortsХ-ка 2: 1Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer RateХ-ка 3: 6.2 miles Max Transfer Dista...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 1,180.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 1,180.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    1,180.90 лв. с ДДС
    1,180.90 лв. с ДДС - 1,180.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 1,180.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 193.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 193.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    193.90 лв. с ДДС
    193.90 лв. с ДДС - 193.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 193.90 лв. с ДДС

    Кабел, Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 3 месецаДължина, m: 5 mПредназначен за: SwitchesТип: Twinaxial cableТип конектор 1: SFP+, maleТип конектор 2: SFP+, maleЦвят: Black

    Оригинална цена 193.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 193.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    193.90 лв. с ДДС
    193.90 лв. с ДДС - 193.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 193.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 172.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 172.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    172.90 лв. с ДДС
    172.90 лв. с ДДС - 172.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 172.90 лв. с ДДС

    Кабел, Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 3 месецаДължина, m: 2 mПредназначен за: SwitchesТип: Twinaxial cableТип конектор 1: SFP+, maleТип конектор 2: SFP+, maleЦвят: Black

    Оригинална цена 172.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 172.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    172.90 лв. с ДДС
    172.90 лв. с ДДС - 172.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 172.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 36.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 36.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    36.90 лв. с ДДС
    36.90 лв. с ДДС - 36.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 36.90 лв. с ДДС

    Кабел, Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 3 месецаДължина, m: 0.7 mПредназначен за: SwitchesТип: PowerТип конектор 1: IEC 320 C14Тип конектор 2: IEC 320 C15Цвят: Black

    Оригинална цена 36.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 36.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    36.90 лв. с ДДС
    36.90 лв. с ДДС - 36.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 36.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 32.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 32.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    32.90 лв. с ДДС
    32.90 лв. с ДДС - 32.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 32.90 лв. с ДДС

    Кабел, Lanberg CEE 7/7 -> IEC 320 C13 power cord 10m VDE, black

    Lanberg
    Няма наличност

    Гаранция: 24 месецаДруги: Standards: VDE, Thickness of cable strand (vein): 1mm, Rated load current 10AДължина, m: 10 mПредназначен за: Електронна ...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 32.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 32.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    32.90 лв. с ДДС
    32.90 лв. с ДДС - 32.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 32.90 лв. с ДДС
    Няма наличност
  • Оригинална цена 186.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 186.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    186.90 лв. с ДДС
    186.90 лв. с ДДС - 186.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 186.90 лв. с ДДС

    Мрежов компонент, ZyXEL SFP-1000T SFP to Gigabit Module

    ZyXEL
    В наличност

    Гаранция: 60 месецаХ-ка 1: Gigabit SFP moduleХ-ка 2: Wavelength: -Х-ка 3: Max Transmission Distance: 100mХ-ка 4: RJ-45 connectorХ-ка 5: Dimensions:...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 186.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 186.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    186.90 лв. с ДДС
    186.90 лв. с ДДС - 186.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 186.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 209.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 209.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    209.90 лв. с ДДС
    209.90 лв. с ДДС - 209.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 209.90 лв. с ДДС

    Мрежов компонент, ZyXEL PLA6457, EU, TWIN, G.hn 2400 Mbps Pass-thru powerline

    ZyXEL
    В наличност

    Гаранция: 24 месецаХ-ка 1: Transmission Speeds: Powerline up to 2400 Mbps, Ethernet up to 1000 MbpsPower rating: 100 to 240V AC, 50/60 Hz, Socket/C...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 209.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 209.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    209.90 лв. с ДДС
    209.90 лв. с ДДС - 209.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 209.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 180.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 180.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    180.90 лв. с ДДС
    180.90 лв. с ДДС - 180.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 180.90 лв. с ДДС

    Кабел, Cisco 50cm Type 1 Stacking Cable

    Cisco
    В наличност

    Гаранция: 3 месецаДължина, m: 0.5 mПредназначен за: КомутаториТип: Stacking cableТип конектор 1: Stackwise-480Тип конектор 2: Stackwise-480Цвят: Black

    Оригинална цена 180.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 180.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    180.90 лв. с ДДС
    180.90 лв. с ДДС - 180.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 180.90 лв. с ДДС
  • Оригинална цена 128.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 128.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    128.90 лв. с ДДС
    128.90 лв. с ДДС - 128.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 128.90 лв. с ДДС

    Кабел, Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive

    Cisco
    Няма наличност

    Гаранция: 3 месецаДължина, m: 1 mПредназначен за: SwitchesТип: Twinaxial cableТип конектор 1: SFP+, maleТип конектор 2: SFP+, maleЦвят: Black

    Оригинална цена 128.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 128.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    128.90 лв. с ДДС
    128.90 лв. с ДДС - 128.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 128.90 лв. с ДДС
    Няма наличност
  • Оригинална цена 1,551.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 1,551.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    1,551.90 лв. с ДДС
    1,551.90 лв. с ДДС - 1,551.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 1,551.90 лв. с ДДС

    Мрежов компонент, Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

    Aruba
    Няма наличност

    Гаранция: 99 месецаХ-ка 1: 1G SFP transceiverХ-ка 2: LC LX 10km SMFХ-ка 3: For use with selected Aruba switches

    Оригинална цена 1,551.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 1,551.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    1,551.90 лв. с ДДС
    1,551.90 лв. с ДДС - 1,551.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 1,551.90 лв. с ДДС
    Няма наличност
  • Оригинална цена 2.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 2.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    2.90 лв. с ДДС
    2.90 лв. с ДДС - 2.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 2.90 лв. с ДДС

    Адаптер, Lanberg HDD 2x molex (m/f) 3 pin -> btx 6 pin psu, cable 15cm

    Lanberg
    Няма наличност

    Гаранция: 24 месецаДруги: Lanberg’s power splitter Y-cable is a perfect solution for users who need to expand the number of their available Molex o...

    Вижте подробности
    Оригинална цена 2.90 лв. с ДДС - Оригинална цена 2.90 лв. с ДДС
    Оригинална цена
    2.90 лв. с ДДС
    2.90 лв. с ДДС - 2.90 лв. с ДДС
    Текуща цена 2.90 лв. с ДДС
    Няма наличност
  • Оригинална цена 2.90 лв. с ДДС