Към съдържанието

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld е модна марка, която произвежда и калъфи за телефони и безжични слушалки. Тя е основана от известния моден дизайнер Карл Лагерфелд, който е известен със своята работа за марки като Chanel, Fendi и Karl Lagerfeld. Калъфите за телефони на Karl Lagerfeld са изработени от висококачествени материали и са налични в различни дизайни и цветове. Марката предлага калъфи за телефони за различни модели на iPhone и Samsung . Калъфите на Karl Lagerfeld са стилни и функционални, като предлагат защита на телефона от удари и надрасквания.

Филтри (0)

  • Оригинална цена €24,90 - Оригинална цена €24,90
    Оригинална цена
    €24,90
    €24,90 - €24,90
    Текуща цена €24,90

    Калъф Karl Lagerfeld HC Grained PU Cardslot Metal Signature iPhone 16 Pro - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Карл Лагерфелд HC Grained PU CardSlot Metal Signature Серията Grained PU Cardslot Metal Signature е идеалното решение за тези, които искат харм...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €24,90 - Оригинална цена €24,90
    Оригинална цена
    €24,90
    €24,90 - €24,90
    Текуща цена €24,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €26,36 - Оригинална цена €26,36
    Оригинална цена
    €26,36
    €26,36 - €26,36
    Текуща цена €26,36

    Карл Лагерфелд Quilted Signature калъф за iPhone 16 Pro Max - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Карл Лагерфелд кепър ватиран сценарий Изпитайте ново измерение на изтънченост и ексклузивност от Карл Лагерфелд, калъфът от колекцията Diagonal ...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €26,36 - Оригинална цена €26,36
    Оригинална цена
    €26,36
    €26,36 - €26,36
    Текуща цена €26,36
    Няма наличност
  • Оригинална цена €25,90 - Оригинална цена €25,90
    Оригинална цена
    €25,90
    €25,90 - €25,90
    Текуща цена €25,90

    Кейс Karl Lagerfeld IML Ikonik MagSafe за iPhone 14 Pro Max, черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld IML Ikonik MagSafe Колекцията IML Ikonik MagSafe е комбинация от изискан външен вид и отлично качество. Защитният калъф е уникално...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €25,90 - Оригинална цена €25,90
    Оригинална цена
    €25,90
    €25,90 - €25,90
    Текуща цена €25,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €31,92 - Оригинална цена €31,92
    Оригинална цена
    €31,92
    €31,92 - €31,92
    Текуща цена €31,92

    Кейс Karl Lagerfeld KLHCP15XHDSPLK за iPhone 15 Pro Max 6.7", черен / черен, твърд, Rhinestone Logo Metal Plate

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    . Метална плочка с логото на Guess с кристали . Най-новата ексклузивна серия защитни калъфи за iPhone поставя нови модни граници в дизайна на по...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €31,92 - Оригинална цена €31,92
    Оригинална цена
    €31,92
    €31,92 - €31,92
    Текуща цена €31,92
    Няма наличност
  • Оригинална цена €23,90 - Оригинална цена €23,90
    Оригинална цена
    €23,90
    €23,90 - €23,90
    Текуща цена €23,90

    Калъф MagSafe с монограмно лого на Karl Lagerfeld за iPhone 17 Pro Max - син

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Монограмно лого на Карл Лагерфелд Серията Monogram Logo е идеалното решение за тези, които желаят баланс между функционалност и изключителен сти...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €23,90 - Оригинална цена €23,90
    Оригинална цена
    €23,90
    €23,90 - €23,90
    Текуща цена €23,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €16,32 - Оригинална цена €16,32
    Оригинална цена
    €16,32
    €16,32 - €16,32
    Текуща цена €16,32

    Кейс Karl Lagerfeld KLAP2RUNCHP за AirPods Pro 2, розов / розов, Silicone Choupette Head 3D

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld Силиконова глава на купе 3D Модерен и стилен калъф на Karl Lagerfeld от колекцията Silicone Choupette Head 3D за слушалките AirPod...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €16,32 - Оригинална цена €16,32
    Оригинална цена
    €16,32
    €16,32 - €16,32
    Текуща цена €16,32
    Няма наличност
  • Оригинална цена €18,66 - Оригинална цена €18,66
    Оригинална цена
    €18,66
    €18,66 - €18,66
    Текуща цена €18,66

    Силиконов калъф Karl Lagerfeld с 3D глава Choupette за AirPods Pro 3 - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld Silicone Chaupette Head 3D case The Silicone Chaupette Head 3D series is the perfect solution for those who desire a balan...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €18,66 - Оригинална цена €18,66
    Оригинална цена
    €18,66
    €18,66 - €18,66
    Текуща цена €18,66
    Няма наличност
  • Оригинална цена €16,90 - Оригинална цена €16,90
    Оригинална цена
    €16,90
    €16,90 - €16,90
    Текуща цена €16,90

    Кейс Karl Lagerfeld IML Choupette за Samsung Galaxy S24 Ultra, прозрачен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    . Karl Lagerfeld IML Choupette. Колекцията IML Choupette съчетава отличен дизайн и високо качество, като предлага защитен калъф, който се пр...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €16,90 - Оригинална цена €16,90
    Оригинална цена
    €16,90
    €16,90 - €16,90
    Текуща цена €16,90
    Изгодно! Няма наличност
  • Оригинална цена €27,31 - Оригинална цена €27,31
    Оригинална цена
    €27,31
    €27,31 - €27,31
    Текуща цена €27,31

    Кейс Karl Lagerfeld KLHCP13MPCOBK за iPhone 13 6,1", черен / черен, твърд, Multipink Brand

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Колекция Многорозова марка Тип Калъф Материал TPU / PC / Skóra ekologiczna Колор Czarny Kompatybilność iPhone 13 6,1" <

    Оригинална цена €27,31 - Оригинална цена €27,31
    Оригинална цена
    €27,31
    €27,31 - €27,31
    Текуща цена €27,31
    Няма наличност
  • Оригинална цена €19,90 - Оригинална цена €19,90
    Оригинална цена
    €19,90
    €19,90 - €19,90
    Текуща цена €19,90

    Кейс Karl Lagerfeld IML Glitter KL Diamond Logo за iPhone 17 Pro - сребрист

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Калъф MagSafe с лого на Karl Lagerfeld IML Glitter KL Diamond Серията IML Glitter KL Diamond Logo MagSafe е идеалното решение за тези, които же...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €19,90 - Оригинална цена €19,90
    Оригинална цена
    €19,90
    €19,90 - €19,90
    Текуща цена €19,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €29,89 - Оригинална цена €29,89
    Оригинална цена
    €29,89
    €29,89 - €29,89
    Текуща цена €29,89

    Калъф Karl Lagerfeld Karl & Choupette Pins MagSafe за iPhone 17 Pro Max - розов

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Оригинална цена €29,89 - Оригинална цена €29,89
    Оригинална цена
    €29,89
    €29,89 - €29,89
    Текуща цена €29,89
    Няма наличност
  • Оригинална цена €27,38 - Оригинална цена €27,38
    Оригинална цена
    €27,38
    €27,38 - €27,38
    Текуща цена €27,38

    Карл Лагерфелд перфориран цял калъф за iPhone 13 Pro Max 6.7" - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld Perforated Allover Колекцията Perforated Allover поставя нови стандарти за уникален стил и вкус. Колекцията е разработена от леген...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €27,38 - Оригинална цена €27,38
    Оригинална цена
    €27,38
    €27,38 - €27,38
    Текуща цена €27,38
    Няма наличност
  • Оригинална цена €26,36 - Оригинална цена €26,36
    Оригинална цена
    €26,36
    €26,36 - €26,36
    Текуща цена €26,36

    Калъф за iPhone 16 с монограм Choupette на Karl Lagerfeld - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Игла за глава с монограм на Карл Лагерфелд Шупет Серията Monogram Choupette Head Pin е идеалното решение за тези, които искат хармония между фун...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €26,36 - Оригинална цена €26,36
    Оригинална цена
    €26,36
    €26,36 - €26,36
    Текуща цена €26,36
    Няма наличност
  • Оригинална цена €27,59 - Оригинална цена €27,59
    Оригинална цена
    €27,59
    €27,59 - €27,59
    Текуща цена €27,59

    Кейс Karl Lagerfeld Diagonal Quilted Script за iPhone 13 Pro Max, черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld Twill Quilted Script Опитайте новото измерение на изтънченост и изключителност според Karl Lagerfeld. Калъфът от колекцията Diago...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €27,59 - Оригинална цена €27,59
    Оригинална цена
    €27,59
    €27,59 - €27,59
    Текуща цена €27,59
    Няма наличност
  • Оригинална цена €28,56 - Оригинална цена €28,56
    Оригинална цена
    €28,56
    €28,56 - €28,56
    Текуща цена €28,56

    Кейс Karl Lagerfeld Karl&Choupette Glitter MagSafe за iPhone 15 Plus, прозрачен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld KarlandChoupette Glitter Magsafe Колекцията KarlandChoupette Glitter Magsafe е комбинация от изискан външен вид и отлично качество...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €28,56 - Оригинална цена €28,56
    Оригинална цена
    €28,56
    €28,56 - €28,56
    Текуща цена €28,56
    Няма наличност
  • Оригинална цена €25,44 - Оригинална цена €25,44
    Оригинална цена
    €25,44
    €25,44 - €25,44
    Текуща цена €25,44

    Кейс Karl Lagerfeld KLHCP14X3DRKHNK за iPhone 14 Pro Max 6.7", черен / черен, твърд, Rubber Choupette 3D

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld 3D каучуков чифт Уникална серия покривала, благодарение на която ще изглеждате стилно и модерно. Всеки калъф от колекцията 3D Ru...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €25,44 - Оригинална цена €25,44
    Оригинална цена
    €25,44
    €25,44 - €25,44
    Текуща цена €25,44
    Няма наличност
  • Оригинална цена €23,90 - Оригинална цена €23,90
    Оригинална цена
    €23,90
    €23,90 - €23,90
    Текуща цена €23,90

    Кейс Karl Lagerfeld KLHCS23MSNIKBCK за Samsung Galaxy S23 Plus S916, твърд, черен / черен, Silicone Ikonik

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld - Течен силикон Иконик Карл Karl Lagerfeld - Течен силикон Иконик Карл - уникална серия покрития, с които ще изглеждате стилно и мо...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €23,90 - Оригинална цена €23,90
    Оригинална цена
    €23,90
    €23,90 - €23,90
    Текуща цена €23,90
    Изгодно! Няма наличност
  • Оригинална цена €29,89 - Оригинална цена €29,89
    Оригинална цена
    €29,89
    €29,89 - €29,89
    Текуща цена €29,89

    Калъф Karl Lagerfeld Karl & Choupette Pins MagSafe за iPhone 17 Pro - бежов

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Оригинална цена €29,89 - Оригинална цена €29,89
    Оригинална цена
    €29,89
    €29,89 - €29,89
    Текуща цена €29,89
    Няма наличност
  • Оригинална цена €27,90 - Оригинална цена €27,90
    Оригинална цена
    €27,90
    €27,90 - €27,90
    Текуща цена €27,90

    Калъф MagSafe с лого на Karl Lagerfeld Karl&Choupette за Samsung Galaxy Z Fold7 - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Калъф MagSafe с лого на Karl Lagerfeld Karl&Choupette Серията Karl & Choupette Logo MagSafe е идеалното решение за тези, които търсят ба...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €27,90 - Оригинална цена €27,90
    Оригинална цена
    €27,90
    €27,90 - €27,90
    Текуща цена €27,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €50,56 - Оригинална цена €50,56
    Оригинална цена
    €50,56
    €50,56 - €50,56
    Текуща цена €50,56

    Калъф Karl Lagerfeld KLBPPBOAPK Ikonik за AirPods Pro и външна батерия

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Характеристики: Съвместима марка: Apple Съвместима марка: Apple Тип кейс: Гръб Съвместим модел на устройство: AirPods Pro EAN: 3700740491553 Основ...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €50,56 - Оригинална цена €50,56
    Оригинална цена
    €50,56
    €50,56 - €50,56
    Текуща цена €50,56
    Няма наличност
  • Оригинална цена €16,90 - Оригинална цена €16,90
    Оригинална цена
    €16,90
    €16,90 - €16,90
    Текуща цена €16,90

    Калъф Karl Lagerfeld Monogram Karl Head за AirPods Pro 3 - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Калъф Karl Lagerfeld Monogram Karl Head Monogram Karl Head е ексклузивна линия защитни калъфи, която съчетава изключителна функционалност със с...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €16,90 - Оригинална цена €16,90
    Оригинална цена
    €16,90
    €16,90 - €16,90
    Текуща цена €16,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €29,90 - Оригинална цена €29,90
    Оригинална цена
    €29,90
    €29,90 - €29,90
    Текуща цена €29,90

    Калъф за iPhone 16 Pro с капитонирано начално лого и верижка на Карл Лагерфелд - черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Калъф с капитонирано първоначално лого и каишка с верижка на Карл Лагерфелд Серията Quilted Initial Logo & Chain Strap е идеалното решение ...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €29,90 - Оригинална цена €29,90
    Оригинална цена
    €29,90
    €29,90 - €29,90
    Текуща цена €29,90
    Няма наличност
  • Оригинална цена €27,96 - Оригинална цена €27,96
    Оригинална цена
    €27,96
    €27,96 - €27,96
    Текуща цена €27,96

    Карл Лагерфелд, кожен монограм, карфица, лого, Choupette, глава, калъф за Samsung Galaxy S25, черен

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Карл Лагерфелд, кожен монограм, игла, лого, глава на Шупет Серията Leather Monogram Pin Logo Choupette Head е идеалното решение за тези, които и...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €27,96 - Оригинална цена €27,96
    Оригинална цена
    €27,96
    €27,96 - €27,96
    Текуща цена €27,96
    Няма наличност
  • Оригинална цена €31,70 - Оригинална цена €31,70
    Оригинална цена
    €31,70
    €31,70 - €31,70
    Текуща цена €31,70

    Кейс Karl Lagerfeld Silicone Choupette Metal Pin за iPhone 15 Plus / 14 Plus, розов

    Karl Lagerfeld
    Няма наличност

    Karl Lagerfeld Силиконова метална щипка Choupette Най-новата колекция Силиконова метална щипка Choupette е предложение, посветено на всички, които...

    Вижте подробности
    Оригинална цена €31,70 - Оригинална цена €31,70
    Оригинална цена
    €31,70
    €31,70 - €31,70
    Текуща цена €31,70
    Няма наличност

Сравни продуктите

{"one"=>"Изберете 2 или 3 артикула за сравнение", "other"=>"{{ count }} от 3 артикула са избрани "}

Изберете първия продукт за сравнение

Изберете втория продукт за сравнение

Изберете третия продукт за сравнение

Сравни